Świeżutkie informacje i ciepłe nowinki
Witam wszystkich bardzo serdecznie na naszym blogu. Z tej strony internetowego świata Liv. Przychodzę do Was z małymi aktualizacjami bloga i drobnymi wyjaśnieniami. Sama nie wiem od czego zacząć więc może weźmiemy się za CoDziennik. Z racji, że rozpoczyna się szkoła ... Nie bójmy się używać tego słowa (mimo, że wali w oczy), naszego ukochanego CoDziennika nie będzie! Nie będzie go dlatego, że nie wyobrażamy sobie znalezienia czasu codziennie po szkole na pisanie, a z resztą co miałybyśmy napisać? Każdy dzień szkoły to: wstawanie do niej z samego rana, siedzenie w niej pół dnia, wracanie do domu, chwila odpoczynku i jedzenie, odrabianie lekcji i nauka, sen! Wątpię żeby codziennie działo się coś wartego opisywania i czytania. Pozostając jednak przy szczerości otwarcie mówię, że nie jest to jedyny powód zakończenia CoDziennika, od jakiegoś czasu nie miałyśmy już siły opisywać codziennie wieczorami naszych nudnych dni. Kiedy do Blume przyjechał je...