Świeżutkie informacje i ciepłe nowinki
Witam wszystkich bardzo serdecznie na naszym blogu. Z tej strony internetowego świata Liv.
Przychodzę do Was z małymi aktualizacjami bloga i drobnymi wyjaśnieniami. Sama nie wiem od czego zacząć więc może weźmiemy się za CoDziennik.
Z racji, że rozpoczyna się szkoła... Nie bójmy się używać tego słowa (mimo, że wali w oczy), naszego ukochanego CoDziennika nie będzie! Nie będzie go dlatego, że nie wyobrażamy sobie znalezienia czasu codziennie po szkole na pisanie, a z resztą co miałybyśmy napisać? Każdy dzień szkoły to: wstawanie do niej z samego rana, siedzenie w niej pół dnia, wracanie do domu, chwila odpoczynku i jedzenie, odrabianie lekcji i nauka, sen! Wątpię żeby codziennie działo się coś wartego opisywania i czytania. Pozostając jednak przy szczerości otwarcie mówię, że nie jest to jedyny powód zakończenia CoDziennika, od jakiegoś czasu nie miałyśmy już siły opisywać codziennie wieczorami naszych nudnych dni. Kiedy do Blume przyjechał jej chłopak, nie miała czasu i odłożyła pisanie na następny dzień, co robiłyśmy coraz częściej i co ja całkowicie rozumiem, tak więc ja do końca się pogubiłam i nie dodałam wpisu. Kolejnym, a zarazem trzecim powodem zakończenia wpisów były wydarzenia w ciągu ostatnich kilku dni, które wykluczyły mój wolny czas, nie układa się najlepiej i nie chciałabym o tym pisać, a tylko to dzieje się ostatnio u mnie.
W całym tym nieprzyjemnym zakończeniu jest pozytywna alternatywa dla CoDziennika, a natomiast CoTygodnik!!! Wiem, że nie brzmi już to tak dobrze, ale co niedzielę dostawać Będziecie podsumowanie tygodnia. W inne dni natomiast na blogu pojawiać się będą wpisy o rożnej tematyce. W sumie spokojnie można by to nazwać CoNiedzielnikiem, ale kojarzy mi się to z ogłoszeniami parafialnymi, albo gazetką kościelną :D
Najbliższy wpis CoTygodnika pojawi się 2 Września i będzie to chyba kolej Blume, ale nie jestem w stanie teraz tego obiecać.
Wydaję mi się, że z ważnych ogłoszeń na dzień dzisiejszy to tyle. Jakby pojawiły się jakieś pytania, rady, prośby czy cokolwiek to jesteśmy tu codziennie :D Pozdrawiam Was gorąco i życzę udanej końcówki wakacji!
~Liv
Przychodzę do Was z małymi aktualizacjami bloga i drobnymi wyjaśnieniami. Sama nie wiem od czego zacząć więc może weźmiemy się za CoDziennik.
Z racji, że rozpoczyna się szkoła... Nie bójmy się używać tego słowa (mimo, że wali w oczy), naszego ukochanego CoDziennika nie będzie! Nie będzie go dlatego, że nie wyobrażamy sobie znalezienia czasu codziennie po szkole na pisanie, a z resztą co miałybyśmy napisać? Każdy dzień szkoły to: wstawanie do niej z samego rana, siedzenie w niej pół dnia, wracanie do domu, chwila odpoczynku i jedzenie, odrabianie lekcji i nauka, sen! Wątpię żeby codziennie działo się coś wartego opisywania i czytania. Pozostając jednak przy szczerości otwarcie mówię, że nie jest to jedyny powód zakończenia CoDziennika, od jakiegoś czasu nie miałyśmy już siły opisywać codziennie wieczorami naszych nudnych dni. Kiedy do Blume przyjechał jej chłopak, nie miała czasu i odłożyła pisanie na następny dzień, co robiłyśmy coraz częściej i co ja całkowicie rozumiem, tak więc ja do końca się pogubiłam i nie dodałam wpisu. Kolejnym, a zarazem trzecim powodem zakończenia wpisów były wydarzenia w ciągu ostatnich kilku dni, które wykluczyły mój wolny czas, nie układa się najlepiej i nie chciałabym o tym pisać, a tylko to dzieje się ostatnio u mnie.
W całym tym nieprzyjemnym zakończeniu jest pozytywna alternatywa dla CoDziennika, a natomiast CoTygodnik!!! Wiem, że nie brzmi już to tak dobrze, ale co niedzielę dostawać Będziecie podsumowanie tygodnia. W inne dni natomiast na blogu pojawiać się będą wpisy o rożnej tematyce. W sumie spokojnie można by to nazwać CoNiedzielnikiem, ale kojarzy mi się to z ogłoszeniami parafialnymi, albo gazetką kościelną :D
Najbliższy wpis CoTygodnika pojawi się 2 Września i będzie to chyba kolej Blume, ale nie jestem w stanie teraz tego obiecać.
Wydaję mi się, że z ważnych ogłoszeń na dzień dzisiejszy to tyle. Jakby pojawiły się jakieś pytania, rady, prośby czy cokolwiek to jesteśmy tu codziennie :D Pozdrawiam Was gorąco i życzę udanej końcówki wakacji!
~Liv
Komentarze
Prześlij komentarz