Początki...

Witamy wszystkich cieplutko na naszym małym kawałku internetu :3 

Jesteśmy Blume i Liv. Postanowiłyśmy założyć tego bloga żeby dzielić się z Wami naszymi codziennymi przeżyciami, przygodami, podróżami, historiami i wszystkim, co przyjdzie nam do głowy :D Pod każdym postem będziemy się podpisywać, żeby nie było zgadywania kto co napisał ;P
Mamy nadzieję, że nie będziecie się nudzić czytając nasze wpisy i przyjmiecie nas równie ciepło co my ;)

Jednocześnie zachęcamy do pisania komentarzy, na wszystkie chętnie i szczerze odpowiemy.
Jeśli spodoba Wam się jakiś temat, to możemy częściej publikować posty o tej tematyce, możecie również pisać nam swoje tematy, które Chcielibyście poruszyć. Pamiętajcie przy tym, że jesteśmy ludźmi i to, co piszemy jest naszą opinią na dany temat, z którą nie musicie się zgadzać ;)

💙Podczas tworzenia wpisu pomagała nam muzyka:
Liam Payne, J. Balvin - Familiar
KaeN feat. Ewa Farna - Echo

Pozdrawiamy ~Blume ~Liv♥

Komentarze