Fakty o: Blume

   Cześć, dzisiaj przychodzę do Was z zupełnie nowym postem, z którego możecie dowiedzieć się o nas czegoś nowego, o czym może nasi znajomi (przepraszam, kto?) o nich nie wiedzą. Druga część, czyli fakty Liv pojawią się jutro. Dobra, nie przedłużając- zaczynamy!

    1. Na drugie imię mam Jadwiga.
    2. Od 4 lat mam pieska- Lilly
    3. Mam 2 braci- starszego i młodszego.
    4. Mam heterochromię- jedno oko zielone, drugie niebieskie.
    5. Uwielbiam horrory, ale potem nie mogę po nich spać...
    6. Kocham pływać i być w wodzie- to całe moje życie.
    7. Kocham wszyystkie pieski.
    8. Nie lubię oglądać telewizji. 
    9. Od 2 lat żyję w związku na odległość. 
    10. Nienawidzę z kimś rozmawiać- wolę pisać. 
    11. Jestem samotniczką- potrzebuję dużo czasu, żeby się przed kimś otworzyć.
    12. Stresują mnie publiczne wystąpienia.
    13. Do niedawna miałam prorocze sny.
    14. Szczerze, wolę matematyki od wf.
    15. Kocham lato- lato życiem!
    16. Uwielbiam grać w Simsy i Wiedźmina. 
    17. Mam osobny blog o historii mojej simki (o, tutaj)
    18. Bardzo podobają mi się męskie imiona na "N"
    19. Mój ulubiony kolor to czarny i szary. Najlepiej połączone z jaskrawymi kolorami                          (niebieski, żółty, różowy itp.)
    20. Tylko raz byłam zakochana z wzajemnością- i to trwa do dzisiaj.
    21. Do niedawna nawet nie chciałam myśleć o tym, że ja będę chodziła w sukienkach. Teraz              uważam, że mi w tym lepiej niż spodniach. 
    22. Nie maluję się. Wolę dbać o cerę niż ją ukrywać. 
    23. Bardzo szybko się opalam. 4-5 godzin nad wodą wystarczy, żebym się spaliła.
    24. Jestem osobą bardzo nerwową.
    25. Chciałabym pojechać do Japonii, Hiszpanii, Francji, USA i Grecji.
    26. Byłam już w Albanii, Chorwacji, Macedonii, Serbii, na Słowacji i na Węgrzech.
    27. Nie umiem chodzić w innych spodniach niż czarne. Inne spodnie za bardzo rzucają się w            oczy. Krótkie spodenki to już co innego.
    28. Wierzę w duchy i reinkarnację.
    29. Umiem mówić w j. angielskim, ale uczyłam się też francuskiego, trochę hiszpańskiego i                uczę się niemieckiego.
    30. Mam arachnofobię.

Myślę, że to by było na tyle, i że dowiedzieliście się o mnie troszeczkę więcej rzeczy :P
~Blume

Komentarze