Fakty o: Blume
Cześć, dzisiaj przychodzę do Was z zupełnie nowym postem, z którego możecie dowiedzieć się o nas czegoś nowego, o czym może nasi znajomi (przepraszam, kto?) o nich nie wiedzą. Druga część, czyli fakty Liv pojawią się jutro. Dobra, nie przedłużając- zaczynamy!
1. Na drugie imię mam Jadwiga.
2. Od 4 lat mam pieska- Lilly
3. Mam 2 braci- starszego i młodszego.
4. Mam heterochromię- jedno oko zielone, drugie niebieskie.
5. Uwielbiam horrory, ale potem nie mogę po nich spać...
6. Kocham pływać i być w wodzie- to całe moje życie.
7. Kocham wszyystkie pieski.
8. Nie lubię oglądać telewizji.
9. Od 2 lat żyję w związku na odległość.
10. Nienawidzę z kimś rozmawiać- wolę pisać.
11. Jestem samotniczką- potrzebuję dużo czasu, żeby się przed kimś otworzyć.
12. Stresują mnie publiczne wystąpienia.
13. Do niedawna miałam prorocze sny.
14. Szczerze, wolę matematyki od wf.
15. Kocham lato- lato życiem!
16. Uwielbiam grać w Simsy i Wiedźmina.
17. Mam osobny blog o historii mojej simki (o, tutaj)
18. Bardzo podobają mi się męskie imiona na "N"
19. Mój ulubiony kolor to czarny i szary. Najlepiej połączone z jaskrawymi kolorami (niebieski, żółty, różowy itp.)
20. Tylko raz byłam zakochana z wzajemnością- i to trwa do dzisiaj.
21. Do niedawna nawet nie chciałam myśleć o tym, że ja będę chodziła w sukienkach. Teraz uważam, że mi w tym lepiej niż spodniach.
22. Nie maluję się. Wolę dbać o cerę niż ją ukrywać.
23. Bardzo szybko się opalam. 4-5 godzin nad wodą wystarczy, żebym się spaliła.
24. Jestem osobą bardzo nerwową.
25. Chciałabym pojechać do Japonii, Hiszpanii, Francji, USA i Grecji.
26. Byłam już w Albanii, Chorwacji, Macedonii, Serbii, na Słowacji i na Węgrzech.
27. Nie umiem chodzić w innych spodniach niż czarne. Inne spodnie za bardzo rzucają się w oczy. Krótkie spodenki to już co innego.
28. Wierzę w duchy i reinkarnację.
29. Umiem mówić w j. angielskim, ale uczyłam się też francuskiego, trochę hiszpańskiego i uczę się niemieckiego.
30. Mam arachnofobię.
Myślę, że to by było na tyle, i że dowiedzieliście się o mnie troszeczkę więcej rzeczy :P
~Blume
1. Na drugie imię mam Jadwiga.
2. Od 4 lat mam pieska- Lilly
3. Mam 2 braci- starszego i młodszego.
4. Mam heterochromię- jedno oko zielone, drugie niebieskie.
5. Uwielbiam horrory, ale potem nie mogę po nich spać...
6. Kocham pływać i być w wodzie- to całe moje życie.
7. Kocham wszyystkie pieski.
8. Nie lubię oglądać telewizji.
9. Od 2 lat żyję w związku na odległość.
10. Nienawidzę z kimś rozmawiać- wolę pisać.
11. Jestem samotniczką- potrzebuję dużo czasu, żeby się przed kimś otworzyć.
12. Stresują mnie publiczne wystąpienia.
13. Do niedawna miałam prorocze sny.
14. Szczerze, wolę matematyki od wf.
15. Kocham lato- lato życiem!
16. Uwielbiam grać w Simsy i Wiedźmina.
17. Mam osobny blog o historii mojej simki (o, tutaj)
18. Bardzo podobają mi się męskie imiona na "N"
19. Mój ulubiony kolor to czarny i szary. Najlepiej połączone z jaskrawymi kolorami (niebieski, żółty, różowy itp.)
20. Tylko raz byłam zakochana z wzajemnością- i to trwa do dzisiaj.
21. Do niedawna nawet nie chciałam myśleć o tym, że ja będę chodziła w sukienkach. Teraz uważam, że mi w tym lepiej niż spodniach.
22. Nie maluję się. Wolę dbać o cerę niż ją ukrywać.
23. Bardzo szybko się opalam. 4-5 godzin nad wodą wystarczy, żebym się spaliła.
24. Jestem osobą bardzo nerwową.
25. Chciałabym pojechać do Japonii, Hiszpanii, Francji, USA i Grecji.
26. Byłam już w Albanii, Chorwacji, Macedonii, Serbii, na Słowacji i na Węgrzech.
27. Nie umiem chodzić w innych spodniach niż czarne. Inne spodnie za bardzo rzucają się w oczy. Krótkie spodenki to już co innego.
28. Wierzę w duchy i reinkarnację.
29. Umiem mówić w j. angielskim, ale uczyłam się też francuskiego, trochę hiszpańskiego i uczę się niemieckiego.
30. Mam arachnofobię.
Myślę, że to by było na tyle, i że dowiedzieliście się o mnie troszeczkę więcej rzeczy :P
~Blume
Komentarze
Prześlij komentarz